La Unió de Mas Rampinyo actualitza la seva marca per una més moderna i innovadora

Una imatge trencadora i renovada amb un estil més actual, però sense perdre la seva essència i personalitat.

La Unió va complir el seu centenari l'any 2021
La Unió

El passat divendres 21 de juliol, La Unió de Mas Rampinyo va presentar el nou logo de l’entitat. Una imatge trencadora i renovada amb un estil més actual, però sense perdre la seva essència i personalitat.

El logo que teníem era molt antic i vam decidir apostar per un model més actual que manté els valors de la nostra entitat

Paco Aguado, president de La Unió

La marca amb dos cercles al mig de representa les dues colles que el 1921 es van unir per formar l’entitat de La Unió. El dissenyador ha sigut Jordi Pont, un artista montcadenc i veí del barri de Mas Rampinyo. Paco Aguado, president de La Unió, explica el motiu del canvi: “El logo que teníem era molt antic i vam decidir apostar per un model més actual que manté els valors de la nostra entitat”.

Deixa un comentari